آیکون سایت دکتر محمد حسین دلشاد

خدمات

خدمات ارائه شده توسط دکتر محمدحسین دلشاد در حوزه درد

لیزر دیسک (PLDD)

کمردردهای مزمن که ناشی از دیسک در افراد ایجاد می‌شود، می‌تواند دردهای آزاردهنده‌ای برای آنها داشته باشد. لیزر دیسک که به‌عنوان روشی حداقل تهاجمی شناخته می‌شود، برای رفع این مشکل به کار گرفته می‌گیرند.فیبرهای نوریِ اشعه لیزر از سطح بدن بدون هیچ برش و جراحتی به دیسک وارد می‌شود، حرارت لیزر توسط پزشک قابل کنترل است. این روش درمان برای افرادی که دچار دیسک بیرون زده هستند، درمانی بسیار موثر است.

لیزر پرتوان

لیزر پرتوان از دیگر روش درمان‌های حداقل تهاجمی است که جهت درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله خارپاشنه، آرتریت، آرنج تنیس بازان، پارگی تاندون و غیره کاربرد دارد. در لیزر پرتوان نور به‌صورت پرتوهای موازی بر قسمت موردنظر ساطع می‌شود. لیزر پرتوان اثر ضدالتهابی دارد و مانع انتقال پیام درد به مغز می‌شود.

رادیوفرکوئنسی مفاصل

افرادی که به‌دلیل دردهای کمر، گردن، مفصل زانو و … دچار مشکل شده‌اند و به درمان‌هایی از جمله فیزیوتراپی و دارو پاسخ مثبتی نداده‌اند، انجام رادیوفرکوئنسی پیشنهاد می‌شود. با استفاده از فلوروسکوپی، نیدل را در جای درستی قرار می‌دهند و روند درمان را آغاز می‌کنند. این روش درمانی برای افرادی که به‌دلیل مشکلات عصبی دچار آسیب شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تزریق به مفاصل زانو

آرتروز زانو منجر به خشکی و ساییدگی مفاصل بر یکدیگر می‌شود و در نهایت تورم را در زانو ایجاد می‌کند، افرادی که با راهکارهایی از جمله فیزیوتراپی درمان نشده‌اند، تزریق به مفصل زانو برای آنها انجام خواهد گرفت.
تزریقات مختلفی که بسته به شرایط بیمار توسط متخصص درد برای بیماران انجام می‌شود به شرح زیر است:

  • اوزون
  • کورتیواستروئید
  • پلاسمای غنی از پلاکت
  • هیالورونیک اسید

دیسکوژل

تزریق دیسکوژل که برای درمان دیسک به کار برده می‌شود، ماده‌ای ژله‌ای است. هنگام تزریق دیسکوژل، ژل راه خود را جهت قرار گیری در محل مناسب، پیدا خواهد کرد تا به فتق برسد. در نهایت بیمار پس از تزریق، کاهش فشار و کاهش تحریک اعصاب را تجربه خواهد کرد.